Zapowiedzi wydarzeń

Czuwania modlitewne

Od dwóch lat wierni z Chmielnika jak również z okolicznych parafii, spotykają się w piątkowy wieczór, w każdym miesiącu, aby modlić się i wychwalać Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Najbliższe czuwanie modlitewne odbędzie się w piątek -17 listopada, po Mszy Świętej i wypominkach, o godz. 17.00 w naszym parafialnym kościele.

Zapraszamy do zapoznania się ze świadectwami osób, które są z nami co tydzień i trwają przy Jezusie Chrystusie. Przezde wszystkim zapraszamy do wspólnej modlitwy, także poprzez śpiew.

Msze dla dzieci

Msze Święte z homiliami dla dzieci, są nazywane często Mszami dla dzieci. Msza jest ciągle taka sama. Różni się oprawą liturgiczną. Często uczestnicy nazywają je „Mszą rodzinną”, gdyż cała rodzina, każdy na swój sposób w niej uczestniczy. W naszym sanktuarium, takie Msze Święte są celebrowane raz w miesiącu. W następujących terminach:

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Czuwania modlitewne

Do jubileuszu XX lecia koronacji przygotowywaliśmy się przez środowe adoracje. Pragniemy w każdy piątek godzinę przed Mszą Świętą wieczorną trwać na cichej modlitwie przed Najświętszym Sakramentem

Wypełniona modlitwą, refleksją Nowenna może dla wielu ludzi stać się pomocą w odnalezieniu drogi, która prowadzi ku „nowemu, lepszemu światu” (Św. Jan Paweł II): ku osobistemu nawróceniu i nadejściu godziny tryumfu Niepokalanego Serca Maryi.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.