Zapowiedzi wydarzeń

Grupa modlitewna Św. Ojca Pio

Wszystko zaczęło się od papieskiego wezwania, aby modlitwą zwyciężać zło. Najpierw powstała jedna grupa ściśle związana z ojcem Pio, a potem już grup było coraz więcej nie tylko we Włoszech, ale i na całym świecie. Po zakończeniu II wojny światowej, która przyniosła nie tylko ogromne zniszczenia materialne, ale przede wszystkim poraniła ludzkie serca papież Pius XII wystosował do chrześcijan apel, by poprzez modlitwę zwyciężali zło.

Wieczór Uwiebienia

„Wejdźcie, uwielbiajmy, padajmy na twarze i zegnijmy kolana przed Panem, który nas stworzył. Albowiem On jest naszym Bogiem, a my ludem Jego pastwiska i owcami w Jego ręku.”  (Ps. 95, 6-7)

Msze Święte z udziałem dzieci

Msze Święte z homiliami dla dzieci, są nazywane często Mszami dla dzieci. Msza jest ciągle taka sama. Różni się oprawą liturgiczną. Często uczestnicy nazywają je „Mszą rodzinną”, gdyż cała rodzina, każdy na swój sposób w niej uczestniczy. W naszym sanktuarium, takie Msze Święte są celebrowane raz w miesiącu (II niedziela miesiąca). W następujących terminach:

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Czuwania modlitewne

Do jubileuszu XX lecia koronacji przygotowywaliśmy się przez środowe adoracje. Pragniemy w każdy piątek godzinę przed Mszą Świętą wieczorną trwać na cichej modlitwie przed Najświętszym Sakramentem

Wypełniona modlitwą, refleksją Nowenna może dla wielu ludzi stać się pomocą w odnalezieniu drogi, która prowadzi ku „nowemu, lepszemu światu” (Św. Jan Paweł II): ku osobistemu nawróceniu i nadejściu godziny tryumfu Niepokalanego Serca Maryi.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.