Zapowiedzi wydarzeń

Msze dla dzieci

Msze Święte z homiliami dla dzieci, są nazywane często Mszami dla dzieci. Msza jest ciągle taka sama. Różni się oprawą liturgiczną. Często uczestnicy nazywają je „Mszą rodzinną”, gdyż cała rodzina, każdy na swój sposób w niej uczestniczy. W naszym sanktuarium, takie Msze Święte są celebrowane raz w miesiącu. W następujących terminach:

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Czuwania modlitewne

Do jubileuszu XX lecia koronacji przygotowywaliśmy się przez środowe adoracje. Pragniemy w każdy piątek godzinę przed Mszą Świętą wieczorną trwać na cichej modlitwie przed Najświętszym Sakramentem

Wypełniona modlitwą, refleksją Nowenna może dla wielu ludzi stać się pomocą w odnalezieniu drogi, która prowadzi ku „nowemu, lepszemu światu” (Św. Jan Paweł II): ku osobistemu nawróceniu i nadejściu godziny tryumfu Niepokalanego Serca Maryi.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.