Zapowiedzi wydarzeń

Spotkania duszpasterskie

Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji rodzin, zamiast tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Każdego dnia będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Pani Łaskawej, dla mieszkańców wyznaczonych rejonów.  Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie duszpasterskie. Prosimy przynieść ze sobą wodę, którą poświęcimy aby nią pokropić swoje mieszkanie.

I-e Pełne uczestnictwo we Mszy Świętej - przygotowanie

PROGRAM PRZYGOTOWANIA
DO SAKRAMENTU POKUTY I POJEDNANIA ORAZ PIERWSZEGO PEŁNEGO UCZESTNICTWA WE MSZY ŚWIĘTEJ W PARAFII PW. MATKI BOŻEJ ŁASKAWEJ W CHMIELNIKU AD 2021/2022

„Przygotowanie dzieci do sakramentu pokuty i pojednania oraz Eucharystii ma na celu doprowadzenie dziecka do świadomego i osobistego spotkania z kochającym i przebaczającym Chrystusem oraz zjednoczenia z Nim w Komunii św. Celem formacji jest też głębsze wprowadzenie dziecka we wspólnotę Kościoła przez doświadczenie wspólnoty wiary i miłości we wspólnocie parafialnej”

Msze Święte z udziałem dzieci

Msze Święte z homiliami dla dzieci, są nazywane często Mszami dla dzieci. Msza jest ciągle taka sama. Różni się oprawą liturgiczną. Często uczestnicy nazywają je „Mszą rodzinną”, gdyż cała rodzina, każdy na swój sposób w niej uczestniczy. W naszym sanktuarium, takie Msze Święte są celebrowane raz w miesiącu. W następujących terminach:

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.