Z życia parafii

MISJE ŚWIĘTE 2022 A.D.

Srebrny Jubileusz kapłaństwa Ks. Proboszcza

Niedziela — 14 czerwca; była przeżywna pod znakiem srebrnego jubileuszu kapłańskiego Ks. Proboszcza i Kustosza Mariusza Cymbały. Już dwa tygodnie wcześniej parafianie chmielniccy intensywnie myśleli o przygotowaniach i uroczystej oprawie Mszy św. jubileuszowej.

Spotkanie rodzin wielodzietnych

Tradycyjne spotkanie rodzin z racji Święta Młodzianków, miało miejsce 27 grudnia br.. Caritas Diecezji Rzeszowskiej zorganizowała je tym razem w Chmielniku w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej. Z zaproszenia do wspólnego kolędowania skorzystało 34 rodziny z Chmielnika, Woli Rafałowskiej, Błędowej Tyczyńskiej, Zabratówki i Borówek, posiadające co najmniej czwórkę dzieci.

Renowacja misji i Triduum

Parafia w Chmielniku przeżywała pod przewodnictwem Ks. Antoniego Czeraka renowację misji świętych. Nie tylko wspominaliśmy wydarzenia sprzed dwóch lat, ale przede wszystkim wsłuchując się w Słowo Boże szukaliśmy dróg nawrócenia.