XXIX Niedziela zwykła - 20.10.2024 r.

1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Misyjny pod hasłem: „Idźcie i zapraszajcie wszystkich na ucztę”. Przez cały tydzień pragniemy wspierać dzieło misyjne Kościoła naszą modlitwą, a szczególnie modlitwą różańcową. Składka dzisiejsza inwestycyjna na remont kościoła.
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II z okazji święta szkoły zaprasza dzisiaj, na Mszę Święta dziękczynną o godz. 13.00.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Franciszka  – P. Józef Kwiatkowski
    11.15 różę Bł. Ks. Jerzego Popiełuszko – P. Stanisław Tereszkiewicz
  4. W liturgii, we wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II.
  5. W środę po Mszy porannej nowenna do Św. O. Pio.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16.30. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe i Msza Święta.
  7.  W przyszłą niedzielę uroczystość rocznicy poświęcenia naszej świątyni. Będziemy dziękować za dar kościoła parafialnego oraz modlić się za fundatorów, budowniczych naszej świątyni. Także w przyszłą niedzielę – zmiana czasu. U nas składka na potrzeby misji. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy popołudniowej koncert uwielbienia, na który zaprasza zespół „Gratia”.
  9. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Bardzo prosimy o wspólną troskę o nasz cmentarz parafialny. Prosimy, aby trawę, wieńce składać tylko w odpowiednim miejscu. Do stojącego kontenera wrzucamy tylko plastik i szkło (osobno). Prosimy o zadbanie o groby zapomniane i opuszczone. Ponawiamy serdeczną prośbę o zabieranie śmieci do domów, aby obniżyć koszty ich usuwania przez parafię. Wygląd cmentarza jest wizytówką parafii.
  10. W zakrystii są do nabycia kalendarze misyjne, za dowolną ofiarę na misje. Są także kalendarze rolników.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Kielnarowej z nr 151 – 159 „b” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Kielnarowej z nr  159 „c” – 181 „a”.
  12. W tym tygodniu odbył się pogrzeb: śp. Wanda Filim. Modlimy się o zbawienie Jej duszy. Wieczny odpoczynek….