XII Niedziela zwykła - 2306.2024 r.

1. Dzisiaj Dzień Ojca, modlimy się za wszystkich ojców o potrzebne łaski dla nich w wypełnianiu powołania, a za zmarłych o radość wieczną. Składka na biedne kościoły w diecezji.

2. Zespół „Gratia” zaprasza na wieczór uwielbienia, dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej.

3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe, a w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Najświętszego Derca P. Jezusa – P. Anna Szydełko
    11.15 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz

4. Rozpoczęły się wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń, gdzie w każdą niedzielę czeka na nas Chrystus. Pamiętajmy, że  wakacje nie są czasem wolnym od Boga i Jego przykazań.

5. W okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będą także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: w środę po Mszy porannej, w piątek po Mszy wieczornej.

6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe, później Msza Święta.

7. W sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7.15, 9.15 i 18.00. Składka przeznaczona na Stolicę Apostolską tzw. „Świętopietrze”.

8. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 438 – 451 „f” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika 453 – 488 „a” (rodziny z naszej parafii). Kwiaty ofiarują nowożeńcy.

9. W tym tygodniu Śp. Halina Szczypek. Modlimy się o zbawienie Jej duszy. Wieczny odpoczynek…