XI Niedziela zwykła - 16.06.2024 r.

1. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta pogrzebowa w kaplicy cmentarnej o godz. 13.00. Składka dzisiejsza na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe, a w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Bł. Jerzego Popiełuszki – P. Stanisław Tereszkiewicz
    11.15 różę Jezusa Miłosiernego – P. Anna Kmiotek
  3. W Warszawie odbyła się Konferencja Episkopatu Polski, która zabrała głos w istotnych sprawach dla Kościoła. Komunikat w mediach katolickich i na stronie ogłoszeń.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ.
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas we wtorek, po Mszy Świętej wieczornej.
  6. W środę nowenna do św. Patronów diecezji, a sobotę, po Mszy porannej do św. Jana Pawła II.
  7. W piątek zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00. Nie będzie Mszy o 6.30. Spowiedź w czwartek od godz. 17.30.
  8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe, później Msza Święta.
  9. W przyszłą niedzielę Dzień Ojca. Będziemy modlić się w czasie nabożeństwa  za ojców. Dla żyjących o błogosławieństwo, a dla zmarłych o radość wieczną. W przyszłą niedzielę składka na biedne kościoły w diecezji
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 423 – 437 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika 438 – 451 f.
  11. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Janina Krzywonos i śp. Kazimierz Hadam. Modlimy się oz zbawienie Ich dusz. Wieczny odpoczynek …