X Niedziela zwykła - 09.06.2024 r.

1. Dziś wybory do Europarlamentu. Zachęcamy do udziału w głosowaniu, zgodnie ze swoim sumieniem.
  2. Dzisiaj gościmy wystawę o Zbrodni Wołyńskiej. Tematykę tego wydarzenia z historii Polski przybliża nam P. prof. Adam Kulczycki, któremu dziękujemy za prelekcję.
  3. Dzisiaj dodatkowa Msza ślubna o godz. 13.00.
  4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie ku czci Najświętszego Serca  Pana Jezusa, które jest odprawiane codziennie po wieczornej Mszy Świętej.
  5. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe, a w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Józefa – P. Edward Kawalec
    11.15 różę Św. Franciszka – P. Józef Kwiatkowski
  6. W środę wspomnienie błogosławionych męczenników II wojny światowej. W tym pochodzących z naszej diecezji: Ks. Romana Sitki z Kamionki, Ks. Józefa Kowalskiego z Siedlisk, Stanisława Starowiejskiego z Ustrobnej i Natalii Tułasiewicz ze Staromieścia.
  7. We czwartek (13.06) w liturgii kościoła wspominać będziemy Św. Antoniego z Padwy. Odpust w Budziwoju. Uroczysta Suma o godz. 18.00. Ks. Proboszcz i parafianie serdecznie zapraszają.
  8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00 o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe, później Msza Święta.
  9. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy dzieci i katecheza w piątek po Mszy Świętej wieczornej. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 395 – 414 za posprzątanie kościoła, placu, złożoną ofiarę na sanktuarium. Rodzicom nowożeńców, za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika 423 – 437.