III Niedziela zwykła - 21.01.2024 r.

1. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończymy we czwartek – w dzień nawrócenia Św. Pawła. Składka dzisiejsza inwestycyjna – na remont kościoła.
  2. Dziś obchodzimy Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Te dni są okazją do szczególnej pamięci w modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków, zarówno żyjących, jak i tych, którzy odeszli już do wieczności.
  3. Dzisiaj także po Mszy wieczornej wspólne śpiewanie kolęd. Zapraszamy do udziału. Szczególnie zapraszamy nasze babcie i dziadków.
  4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe, a w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Józefa – P. Edward Kawalec
    11.15 różę Św. Franciszka – P. Józef Kwiatkowski
  5. Jutro nowenna do Św. Jana Pawła II po Mszy wieczornej, a we wtorek do Św. O. Pio, po Mszy porannej.
  6. W piątek od godz. 17.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 Msza Święta.
  7. Zakończyła się wizyta duszpasterska – „kolęda” w naszej parafii. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim parafianom za godne i miłe przyjęcie, za przysłowiową polską gościnność oraz za składane z tej okazji ofiary, które zostaną podzielone zgodnie z przepisami Synodu Diecezjalnego. Jedną z wielu próśb, jest ta, aby nie zajmować miejsc dla niepełnosprawnych, pozostawiając dla uprawnionych.
  8. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Włoch w dniach 03 – 10.02. Bliższe informacje u ks. Tomasza.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 229 – 238 za posprzątanie kościoła, odśnieżenie placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr  239– 244.
  10. W tym tygodniu odbył się pogrzeb — śp. Bogdan Zięba. Modlimy się o zbawienie jego duszy. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…