XXXIII Niedziela zwykła - 19.11.2023 r

1. Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 9.15 przyjęcie kandydatów na ministrantów. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę MB Łaskawej – P. Sylwia Rękas
    11.15 różę MB Królowej Rodzin – P. Władysława Ostrowska
  3. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu, we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
  4. Nowenna do św. Jana Pawła II w środę, po Mszy Świętej wieczornej, a do św. O. Pio we czwartek po Mszy porannej.
  5.  W piątek od godz. 17.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 Msza Święta i nabożeństwo wypominkowe.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla, kończymy kolejny rok liturgiczny. Po Mszy Świętej o godz. 11.15 nabożeństwo z litanią do NSPJ – można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  7. Zespół „Gratia” zaprasza na wieczór uwielbienia, w przyszłą niedzielę po Mszy popołudniowej.
  8. Uroczystość Chrystusa Króla jest świętem patronalnym KSM-u i Akcji Katolickiej. W Rzeszowie uroczysta Msza Święta w katedrze pod przewodnictwem Ks. Biskupa o godz. 12.00.
  9. W związku z wojną w Palestynie wszystkie wyjazdy do Izraela zostały odwołane, w tym nasza parafialna pielgrzymka. W tym terminie pragniemy pielgrzymować do Włoch, odwiedzając miejsca związane z Św. Michałem Archaniołem, św. O. Pio, św. Ritą, o. Dolindą. Koszt 500 euro i 1700 zł. Informacje i zapisy u ks. Tomasza w zakrystii.
  10. W sobotę św. Katarzyny z Aleksandrii. Odpust w Tycznie. Ks. Proboszcz i parafianie zapraszają na Sumę o godz. 11.00.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 149 – 153 „d” za posprzątanie kościoła,  placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr  154– 159. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.
  12. W tym tygodniu odbył się pogrzeb: śp. Władysława Ziaja. Modlimy się o zbawienie Jej duszy. Wieczny odpoczynek…