XXIV Niedziela zwykła - 17.09.2023 r.

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się, aby wszystkie media służyły prawdzie i miłości oraz o wolność słowa dla mediów katolickich. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  2. Dzisiaj także przypada 84-ta rocznica napaści sowieckiej na Polskę we wrześniu 1939r. Modlimy się o pokój i za ofiary wojen.
  1. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Jezusa Miłosiernego – P. Anna Kmiotek
    11.15 różę Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – P. Stanisław Tereszkiewicz
  2. Nowenna do świętych patronów diecezji we wtorek, a do św. Jana Pawła II w piątek.
  3. W poniedziałek św. Stanisława Kostki. Modlimy się za polską młodzież i dzieci.
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas we wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 w salce w Domu Parafialnym.
  5. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
    O godz. 18.00 Msza Święta.
  6. W sobotę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej.
  7. W sobotę wspomnienie Św. O. Pio. W DPS-ie uroczysta Msza Święta o godz. 11.00.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszę o godz. 11.15 przybędzie pielgrzymka piesza z Rzeszów – Św. J.S. Pelczara. Prosimy zostawić miejsca w głównej nawie. Zbiórka do puszek na diecezjalne radio Via.
  9. Zespół „Gratia” zaprasza na modlitwę uwielbienia w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16.00.
  10. Dzisiaj o godz. 15.00 przy kościele pw. Św. Jadwigi w Rzeszowie rozpocznie się Marsz dla  życia. Serdecznie zapraszamy.
  11. Pojawił się nowy numer magazynu „Niedziela”.
  12. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 52 – 58 „f”  za posprzątanie kościoła,  placu, oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr  59– 82.