XVI Niedziela zwykła - 23.07.2023 r

1. Dzisiaj po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych. Z okazji Św. Krzysztofa. Zbieramy ofiary do puszek na pojazdy dla polskich misjonarzy.
  2. Ofiarami do puszek, możemy wesprzeć rehabilitację P. Wiesława Murias. Zbierają Panie z Caritas.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Bł. Kaoliny Kózka – P. Stanisława Szczepańska
    11.15 różę Św. Faustyny – P. Zofia Czarnota
  4. W liturgii Kościoła będziemy w tym tygodniu obchodzić wspomnienia:
    poniedziałek – Św. Kingi
    wtorek – Św. Jakuba Apostoła
    środa – Św. Joachima i Anny
    sobota — Św. Marty
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 — Msza Święta.
  6. W przyszły poniedziałek – 31 lipca w Miejscu Piastowym  XIII Dzień Modlitw o Trzeźwość Ojczyzny. Udamy się z pielgrzymką autokarową z parafii. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 16.00. Prosimy zapisywać się na listę w zakrystii. Do ubezpieczenia proszę podać Pesel.
  7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 1 – 11 „b” za posprzątanie kościoła,  placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 11 „c” – 13 „c”.