XV Niedziela zwykła - 16.07.2023 r.

1. Ofiarami do puszek możemy wesprzeć kolonie prowadzone przez Caritas, dokładając do tego wielkiego dzieła własną „cegiełkę”.
  2. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta ślubna o godz. 13.00. Składka dzisiejsza inwestycyjna na remont kościoła.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Różańcowej – P. Bronisława Szyszka
    11.15 różę Św. Jadwigi Śląskiej – P. Stanisława Kaplita
  4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy w sobotę – Św. Marii Magdaleny
  5. W środę nowenna do świętych patronów diecezji po Mszy porannej.
    W sobotę do Św. Jana Pawła II, a w niedzielę po Mszy o godz. 7.15 do Św. O. Pio.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 — Msza Święta.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się XXIV Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa patrona kierowców pod hasłem „Z Kościołem na misyjnych drogach”. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów, a ministranci będą zbierać ofiary dla misjonarzy.
  8. W związku z wypadkiem naszego parafianina: P. Wiesława Murias, w przyszłą niedzielę ofiarami do puszek, będziemy mogli Mu pomóc w rehabilitacji. Zachęcamy do ofiarności.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Kielnarowej z nr 210 – 220 za posprzątanie kościoła,  placu i ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 1 – 11 „b”.