VI Niedziela Wielkanocna - 14.05.2023 .

1. Dziś kolejny dzień naszego odpustu parafialnego.
  2. „Bóg zapłać” O. Grzegorzowi za wygłoszone Słowo Boże, dziękujemy także wszystkim parafianom za włączenie się czynne w przeżywanie odpustu i procesji eucharystycznej.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Rity – P. Krystyna Lampart
    11.15 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz
  4. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe — będziemy się modlić o błogosławieństwo w pracy i o urodzaje. Szczególnie będziemy się modlić o pokój na Ukrainie.
  5. Przypominamy, że nabożeństwa majowe są codziennie o godz. 18.30. W piątek o godz. 18.00.
  6. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej — w poniedziałek po Mszy wieczornej, w Domu Parafialnym.
  7. We wtorek Św. Andrzeja Boboli – patrona Polski. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu, po Mszy wieczornej.
  8. W przyszłą niedzielę chrzty na Mszy Świętej o godz. 11.15. Zapisy i katecheza we czwartek po Mszy Św. wieczornej.
  9. Nowenna do świętych patronów diecezji w piątek po Mszy porannej.
  10. W piątek adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, później majówka z nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego i Eucharystia.
  11. W najbliższą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Składka  inwestycyjna, na remont kościoła.
  12. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla  dzieci godz. 13.00.
  13. W sobotę nowenna do Matki Bożej Łaskawej na majówce. W tym dniu rocznica przyjęcia święceń biskupich przez naszego Ordynariusza. Modlimy się w Jego intencji.
  14. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 749 – 756, za posprzątanie kościoła, placu oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 757  – 784.
  15. W tym tygodniu odbył się pogrzeby: śp. Antoni Kogutek. Modlimy się o zbawienie Jego dusz. Wieczny odpoczynek…