V Niedziela zwykła - 05.02.2023 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na luty: „Módlmy się za chorych, cierpiących, skrzywdzonych, aby znaleźli właściwą pomoc materialna i duchową”. Składka na Seminarium i cele diecezjalne.
  2. Przeżywamy wizytację biskupią. Program podany był w  poprzednią niedzielę. Zapraszamy do uczestnictwa w celebracjach.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę MB Bolesnej – P. Aleksandra Fuglewicz
    11.15 różę MB Wspomożenia Wiernych -  P. Alicja Szczepanik
  4. W piątek od  godz. 16.00 wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja w ciszy. O godz. 17.00 Msza Święta.
  5. W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Światowy Dzień Chorych. Msze Święte o godz. 6.30, 9.15 i 17.00. Bardzo prosimy, aby umożliwić chorym obecność na Mszy Świętej o godz. 9.15, po Mszy Świętej – nabożeństwo Lourdes. W czasie Mszy będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Okazja do spowiedzi przed Eucharystią.
  6. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  7. Centrum „Medyk” organizuje bezpłatne badania, w ramach programu 40+. Szczegóły na plakatach.
  8. „Bóg zapłać” rodzinom bierzmowanych za posprzątanie kościoła, ofiarowane kwiaty, odśnieżenie terenu wokół kościoła. Młodzieży i Panom za rozebranie szopki i choinek W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 442 -452 „a” (Bucznik).