IV Niedziela zwykła - 29.01.2022 r.

1. Dzisiaj KSM zaprasza na Jasełka do Domu Parafialnego na godz. 17:30.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy o modlitwę różańcową czcicieli Jezusa i Matki Bożej.
  3. We czwartek – 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego zwane w polskiej tradycji Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godz. 7.15, 9.15 i 17.00. Poświęcenie gromnic na wszystkich Mszach Świętych, prosimy przynieść świece.  Jest to dzień modlitw w intencji osób konsekrowanych. Modlimy się za Zakonników i Zakonnice, szczególnie za pochodzących z naszej parafii oraz za Siostry Felicjanki tutaj pracujące.Po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za powołanych i o nowe powołania.Składka przeznaczona na klasztory kontemplacyjne w diecezji.
  4. W piątek po Mszy porannej odwiedzimy chorych. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 i okazja do spowiedzi. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania ich rodziny i świadków. O 17.00  nabożeństwo pierwszopiątkowe, Msza Święta i zmiana biletów straży honorowej NSPJ.
  5. W piątek poświęcenie jabłek, z okazji Św. Błażeja, patrona chorób gardła, na każdej Mszy Świętej.
  6. Serdecznie zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Łaskawej w sobotę o godz. 17.00, szczególnie rodziny oczekujące potomstwa oraz pragnące posiadać dzieci.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać wizytację kanoniczną w naszej parafii. Ks. Biskup Jan Wątroba przybędzie do nas o godz. 7.00, kiedy odbędzie się powitanie. Po Mszy Świętej o godz. 7.15   spotkanie z grupami starszych w Domu Parafialnym. Zapraszamy Róże Różańcowe, Straż Honorową NSPJ, Caritas, Akcję Katolicką, grupę modlitewna św. O.Pio, zespół muzyczny „Gratia”.
  8. Podczas Mszy o godz.  9.15 ks. biskup udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Po Eucharystii spotkanie z grupami młodzieżowymi: Schola, KSM, LSO, Straż Honorowa Maryi, grupy misyjne, szkolne koła Caritas.
    Na Mszę o godz. 11.15 zapraszamy harcerzy i zuchów z parafii. Po południu Ksiądz biskup odwiedzi rodzinę wielodzietną i cmentarz. O godz. 15.00 ks. biskup spotka się w DPS-ie z siostrami i mieszkańcami.
  9. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Triuudm modlitewne (czwartek, piątek i sobota) na Msze Święta o godz. 17.00. Nie ma spotkania w środę.
  10. W przyszła niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 7.15. Składka na cele diecezjalne.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 413 „a” – 441, za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. Troskę o czystość świątyni powierzamy rodzicom kandydatów do bierzmowania.
  12. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Tadeusz Pyziak. Modlimy się o zbawienie Jego duszy. Wieczny odpoczynek….