III Niedziela w ciągu roku - 22.01.2023 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego, której celem jest uświadomienie roli Pisma Świętego i zachęta do jego czytania.
  2. Zespół „Gratia” zaprasza dzisiaj na wieczór uwielbienia po Mszy Świętej o godz. 16.00.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Anny – P. Helena Sitarz
    11.15 różę Królowej korony Polskiej -  P. Stanisława Szczepańska
  4. W czasie ferii, Msze Święte tylko rano, z wyjątkiem soboty, gdzie będzie także i wieczorem Kancelaria czynna środa — piątek, po Mszy porannej; poniedziałek i wtorek od godz. 17.00.
  5. Jutro nowenna do Św. O. Pio, po Mszy porannej.
  6. We wtorek obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, które kończy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  7. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Msza Święta.
  8. KSM parafialny zaprasza w przyszłą niedzielę na Jasełka do auli w Domu Parafialnym. Rozpoczęcie o godz. 17.30.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 395 – 411, za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 413 „a: – 441 (Potoki).