I Niedziela Wielkiego Postu - 26.02.2023 r.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Faustyna – P. Zofia Czarnota
    11.15 różę MB Różańcowej – Bronisława Szyszka
  3. W I-y czwartek po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu – „Godzina Święta”.
  4. W I-y piątek miesiąca rano, po Mszy Świętej i Drodze Krzyżowej, odwiedzimy chorych.
  5. W piątek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. Okazja do spowiedzi od 16.15. O godz. 17.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe, Eucharystia, Droga Krzyżowa. a po niej zmiana biletów straży honorowej NSPJ.
  6. Serdecznie zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Łaskawej w sobotę o godz. 17.00, szczególnie rodziny oczekujące potomstwa oraz pragnące posiadać dzieci.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne. Gorzkie Żale o godz. 15.30, adoracja krzyża  dla ojców i mężów. Również w przyszłą niedzielą ofiarami  do puszek będziemy mogli wesprzeć dzieło misyjne Kościoła.
  8. W sobotę przypada liturgiczne święto św. Kazimierza. Jest to dzień imienin Biskupa Seniora Kazimierza Górnego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  9. Caritas przysyła skarbonki wielkopostne — jałmużna wielkopostna; są wyłożone na stoliku pod chórem. Proszę zabrać jedną na rodzinę i w okresie postu – jak w ubiegłych latach — wrzucamy do nich z tego cośmy sobie odmówili. W niedzielę Miłosierdzia Bożego przyniesiemy je jako dar ofiarny na Mszę Świętej.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 523 -542 za posprzątanie kościoła, oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 556 – 575.