Chrzest Pański - 08.01.2023

1. W dniu dzisiejszym wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie, chcemy podziękować Dobremu Bogu za dar sakramentu Chrztu Świętego, dzięki któremu zostaliśmy włączeni do wspólnoty Kościoła. Dzisiaj kończy się okres Bożego Narodzenia, ale kolędy będziemy śpiewać tradycyjnie do M.B. Gromnicznej. U nas dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Andrzeja Boboli – P. Maria Jaworska
    11.15 różę  Narodzenia NMP – P. Stanisława Oczoś
  3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie opłatkowe dla członków Akcji Katolickiej, Caritas. Grupy modlitewnej Św. O. Pio, Koła przyjaciół Radia Maryja i Via.
  4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w środę na Mszę Święta, podczas której odnowią przymierze chrztu. Po Mszy spotkanie formacyjne.
  5. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Msza Święta. modlimy się za papieża Franciszka i naszą Ojczyznę.
  6. W przyszłą niedzielę chrzty. Katecheza i zapisy w czwartek po Mszy wieczornej. Składka w przyszłą  niedzielę  — inwestycyjna na remont kościoła.

Zakończenie „Wizyty duszpasterskiej”:
poniedziałek: 16.00-21.00
I Ksiądz – domy przy „Centrum” od rdz. Południaków, domy przy Kalwarii, domy drodze na Magdalenkę, od rdz.  do Korbeckich i Nazimków
II Ksiądz – Pańskie do krzyża jubileuszowego
Wtorek: 16.00 – 21:00
Domy na Kielnarowej, wzdłuż głównej drogi od sklepu do „Centrum”- I ksiądz jedna stroną, drugi ksiądz druga.
Środa: 16:00 -21,00

I Ksiądz – Domy na górce od Szydełko, Kędzior, Kulasa do Szelów

„Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 371 „b” – 385 „f”, za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 386 „a” – 394.

1. W tym tygodniu odbył się pogrzeb sp. Wiesław Błażej. Modlimy się o zbawienie Jego duszy. Wieczny odpoczynek…