Chrystus Król Wszechświata - 16.11.2023 r.

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Po Mszy o godz. 11.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do NSPJ. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Zespół „Gratia” zaprasza dzisiaj na modlitwę uwielbienia po Mszy Świętej o godz. 16.00.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Jadwigi Śląskiej – P. Stanisława Kaplita
    11.15 różę MB Różańcowej – P. Bronisława Szyszka
  4. W środę rozpoczęcie nowenny przed Niepokalanym Poczęciem.
  5. We czwartek w liturgii św. Andrzeja Apostoła.
  6. W piątek po Mszy porannej odwiedzimy chorych.
  7. W piątek od godz. 17.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O godz. 18.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe, a później Msza Święta oraz zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ.
  8. Nowenna do Matki Bożej Łaskawej, w sobotę po Mszy wieczornej. Zapraszamy rodziny spodziewające się dziecka oraz pragnące tę łaskę wyprosić.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent, czas przygotowania na przyjście Pana oraz nowy rok duszpasterski. Składka na cele diecezjalne.
  10. W przyszłą niedzielę wprowadzenie relikwii Bł. Rodziny Ulmów. Uroczystej    Mszy o godz. 11.15 przewodniczyć będzie ks. bp Jan Wątroba. Msza dla dzieci będzie w następną niedzielę (10.12) tak samo zmiana tajemnic różańcowych. Wszystkich zapraszamy do uczestnictwa na Sumie.
  11. Do przyjęcia relikwii pragniemy się duchowo przygotować. Poprzez Triduum od czwartku. Zapraszamy na wieczorne Msze Święte.
  12. Ośrodek Caritas w Myczkowcach dla dzieci wymaga pilnego remontu. Zbiórka do puszek na ten cel w przyszłą niedzielę.
  13. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 154 – 159 „c” za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium.  Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr  160– 165.