XXXIII Niedziela zwykła - 13.11.2022 r.

1. Dzisiaj ofiarami do puszek możemy wesprzeć Kościół na Ukrainie, w ramach akcji „Solidarni z Kościołem Prześladowanym”. Składka na utrzymanie cmentarza.
  2. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz.13.00.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Józefa – P. Edward Kawalec
    11.15 różę Św. Antoniego – P. Tadeusz Kozłowski
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu, we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
  5. Zapraszamy w czwartek na nieszpory za zmarłych o godz. 17.45.
  6. W piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózka, współpatronki naszej diecezji, patronki młodzieży żeńskiej. Od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu.  godz. 17.00 nabożeństwo wypominkowe, a później Msza Święta.
  7. W sobotę po Mszy porannej nowenna do świętych patronów diecezji.
  8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla, kończymy kolejny rok liturgiczny. Po Mszy Świętej o godz. 11.15 nabożeństwo z litanią do NSPJ – można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  9. Również w przyszłą niedzielą chrzty. Zapisy i katecheza w środę po Mszy Świętej wieczornej. Składka na remont kościoła.
  10. Uroczystość Chrystusa Króla jest świętem patronalnym KSM-u i Akcji Katolickiej. W Rzeszowie uroczysta Msza Święta w katedrze pod przewodnictwem Ks. Biskupa o godz. 12.00.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 303 – 308 „d”, za posprzątanie kościoła, placu, zagrabione liście, i złożoną ofiarę na sanktuarium.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 309 – 318 „a”.