XXVII Niedziela zwykła - 02.10.2022 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na październik: „Aby rodziny przez wspólny różaniec, wspierały misjonarzy”. Składka przeznaczona na cele diecezjalne.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę MB Różańcowej – P. Bronisława Szyszka
    11.15 różę Św. Faustyny – P. Zofia Czarnota
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy o godz. 17.00, w piątek o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 15.30. Niech nie ustanie nasza gorliwość, aby trwać z Maryją na modlitwie różańcowej.
  4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    wtorek – Św. Franciszka z Asyżu
    środa – Św. S. Faustyny
    piątek —  Matki Bożej Różańcowej
  5. Kandydaci do bierzmowani otrzymają różańce i książeczki w środę na Mszy Świętej wieczornej.
  6. W tym tygodniu wypada I-y czwartek miesiąca. Modlimy się na różańcu za powołanych i o nowe powołania.
  7. W I-y piatek odwiedzimy chorych po Mszy porannej.
  8. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza Święta.
  9. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta z udziałem dzieci o  godz.13.00. Po wszystkich Mszach, tradycyjne liczenie wiernych.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 236 – 243 „b” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 244 – 254.