XXVI Niedziela zwykła - 25.09.2022 r.

 1. Dzisiaj wieczór uwielbienia, po Mszy o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
 2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę MB Częstochowskiej – P. Marta Lampart
  11.15 różę Św. Jadwigi Śląskiej – P. Stanisława Kaplita
 3. W środę coroczna akcja „Iskra Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. Zachęcamy do odmówienia Koronki przy kapliczkach, czy krzyżach, czy w domach.
 4. W środę młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, wobec wspólnoty parafialnej wyrazi swoją wolę przyjęcia na Mszy o godz. 18.00. Po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami.
 5. We czwartek obchodzimy święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 6. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 18.00 Msza Święta.
 7. W sobotę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zapraszamy starszych, młodzież oraz wszystkie dzieci, które za udział w różańcu będą otrzymywały naklejki. Zachęcamy do wspólnego rozważania tajemnic różańcowych w kościele i w rodzinach.
 8. Od soboty Msze Święte o godz. 17.00, a po nich Nabożeństwo Różańcowe, tylko w piątki nabożeństwo różańcowe na zakończenie adoracji; a w niedzielę o 15.30 i po nich Msza Święta.
 9. W I-ą sobotę miesiąca zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej. Szczególnie kierujemy zaproszenie do  rodzin spodziewających się dziecka oraz pragnących tę łaskę wyprosić. Na Mszy Świętej o godz. 17.00 dzieci przygotowujące się do Pierwszego Pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej otrzymają różańce. Po Mszy spotkanie dla rodziców.
 10. W przyszłą niedzielę składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. U nas zmiana tajemnic różańcowych. Odpust w Zabratówce; Ks. Proboszcz i parafianie serdecznie zapraszają.
 11. Msze Święta zamawiane z okzaji pogrzebów będą odrawiane codziennie. Informacje o odprawionych intencjach poza parafią na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń.
 12.  Zbiórka elektrośmieci z przeznaczeniem na misje odbędzie się w piątek (30.09) od godz. 6.00 do 9.00 na parkingu przy szkole.
 13. Kalendarz rolników jest do nabycia w zakrystii. Cena 25 zł.
 14. W przyszłą niedzielę odbędzie się Rzeszowska Procesja Różańcowa. Rozpoczęcie o godz. 15.00 na placu Śreniawitów.
 15. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 228 – 235 „a” za posprzątanie kościoła, placu, oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 236 – 243 „b”.