XXV Niedziela zwykła - 18.09.2022 r.

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się, aby wszystkie media służyły prawdzie i miłości oraz o wolność słowa dla mediów katolickich. Z tej okazji zbieramy dzisiaj ofiary do puszek dla diecezjalnego radia „Via”. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę MB Królowej Rodzin – P. Władysława Ostrowska
    11.15 różę MB Łaskawej – P. Sylwia Rękas
  3. Nowenna do świętych patronów diecezji w poniedziałek, a do św. Jana Pawła II w czwartek po Mszach wieczornych.
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas we wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 w salce w Domu Parafialnym.
  5. W piątek wspomnienie Św. O. Pio. W DPS-ie uroczysta Msza Święta o godz. 11.00.
  6. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 18.00 Msza Święta. Od godz. 16.20 modli się grupa Św. O.Pio. Zapraszamy do uczestnictwa.
  7. W sobotę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszę o godz. 11.15 przybędzie pielgrzymka piesza z Rzeszów – Św. J.S. Pelczara. Prosimy zostawić miejsca w głównej nawie.
  9. Zespół „Gratia” zaprasza na modlitwę uwielbienia w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16.00.
  10. Szkoła Branżowa w Chmielniku informuje, że od obecnego roku szkolnego otworzyła II stopień przygotowujący do Matury i umożliwia zdobycie zawodu. Szczegóły na ulotkach pod chórem.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 223 – 227 „a” za posprzątanie kościoła, placu, oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 228 – 235 „a”. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.
  12. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Kazimierz Korbecki i śp. Jan Lampart.
  13. Do domu Ojca odszedł w tym tygodniu ks. kanonik Edward Stochla, nasz Rodak. Wprowadzenie ciała do kościoła odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 i Msza Święta. Nie będzie nieszporów. Jutro Msza pogrzebowa o godz. 11.00  w sanktuarium. Modlimy się o zbawienie Ich dusz. Wieczny odpoczynek…