XXIX Niedziela zwykła - 16.10.2022 r.

1. Dziś przeżywamy XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask Prawdy”. Z tej okazji są zbierane ofiary do puszek na stypendia dla młodzieży. Szczegóły obchodów diecezjalnych na plakatach. Składka dzisiejsza inwestycyjna — na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Moniki – P. Emilia Murias
    11.15 różę Św. Barbary – P. Krystyna Dzierżak
  3. We wtorek przypada świętego Łukasza. Jest to dzień modlitwy za pracowników służby zdrowa oraz w intencji chorych.
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
  5. W środę nowenna do świętych patronów diecezji, a do Św. O.Pio w niedzielę na nieszporach.
  6. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe, a później Msza Święta.
  7. W sobotę wspomnienie Św. Jana Pawła II.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Misyjny. Składka na potrzeby misji.
  9. W przyszłą niedzielę będziemy gościć księdza proboszcza budującego się kościoła pw. Bł. Władysława Findysza. Ofiarami do puszek będziemy mogli wspomóc tę inwestycję.
  10. Składamy podziękowanie P. Augustynowi za naprawę zabezpieczeń drzwi do kościoła.
  11. Na bocznych ołtarzach są wyłożone nasze parafialne kalendarze w cenie 9 zł. Nie było ich w tamtym roku ze względu na śmierć właściciela wydawnictwa. Zapraszamy do zakupu.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 255 – 277 „a” i 785, za posprzątanie kościoła i placu, złożona ofiarę na sanktuarium.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 278 – 283.
  13. W tym tygodniu odbył się pogrzeb: śp. Piotr Bałchan. Modlimy się o zbawienie Jego duszy. Wieczny odpoczynek…