XXIV Niedziela zwykła - 11.09.2022 r.

1. W dzisiejszą niedzielę, rozpoczynamy XII Tydzień Wychowania pod hasłem: „Ja jestem drogą, prawda i życie”. Zachęcamy do modlitwy za dzieci i młodzież.
  2. Dzisiaj, w naszej parafii, dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz.13.00.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe w tym tygodniu. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Wspomożenia Wiernych – P. Alicja Szczepanik
    11.15 różę MB Bolesnej – P. Aleksandra Fuglewicz
  4. W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Rzeszowskiej.
  5. We wtorek dzień modlitwy w intencjach Ojca Świętego i Ojczyzny. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i Radia Via we wtorek po Mszy wieczornej.
  6. W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zachęcamy do modlitwy indywidualnej i w rodzinach, przed krzyżem.
  7. We czwartek rozpoczęcie Triduum przed świętem Stanisława Kostki.
  8. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 18.00 Msza Święta.
  9. W sobotę, rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939. Módlmy się za naszą Ojczyznę i o pokój na Ukrainie i w świecie.
  10. W przyszłą chrzty. Zapisy i katecheza w środę po Mszy Świętej wieczornej. Składka inwestycyjna na remont kościoła. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Katolickie Radio VIA.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 208 – 222 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 223 – 227 „a”. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.
  12. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Ks. Henryka Markowskiego, dawnego wikariusza w Chmielniku. Modlimy się o zbawienie Jego duszy. Wieczny odpoczynek…