XX Niedziela zwykła - 15.08.2022 r.

1. Dzisiaj o godz. 17.30 koncert organowy w ramach Podkarpackiego Festiwalu Organowego. Serdecznie zapraszamy.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. O. Pio – P. Magdalena Domagalska
    11.15 różę MB Wniebowziętej – P. Maria Pietras
  3. Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwane w polskiej tradycji – Matki Bożej Zielnej. Msze Święte jak w każdą niedzielę, nie będzie tylko Nieszporów. Poświęcenie kwiatów i ziół na każdej Mszy Świętej. Jest to święto obowiązkowe tj. każdy katolik pod grzechem śmiertelnym ma obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Do odmawiania różańca przed Mszami, zapraszamy czcicieli Matki Bożej.
  4. W tym tygodniu Msze Święte rano; w piątek i sobotę także i wieczorem. Kancelaria czynna, jak w czasie wakacji.
  5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    środa – Św. Jacka
    sobota – św. Bernarda, doktora Kościoła
  6. W piątek od godz. 17.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu, nowenna do świętych patronów diecezji, a o godz. 18.00 Msza Święta.
  7. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy Świętej wieczornej. Składka w przyszłą niedzielę inwestycyjna – na remont kościoła.
  8. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 160 „e” – 174 „a” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 174 „b” – 183.