XVII Niedziela zwykła - 24.07.2022 r.

1. Dzisiaj po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji Św. Krzysztofa i ofiary do puszek dla polskich misjonarzy.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę P. Jezusa Miłosiernego – P. Anna Kmiotek
    11.15 różę N. Serca Pana Jezusa – P. Anna Szydełko
  3. W liturgii Kościoła będziemy w tym tygodniu obchodzić wspomnienia:
    poniedziałek – Św. Jakuba Apostoła
    wtorek – Św. Joachima i Anny, rodziców NMP
    piątek — Św. Marty
  4. Jutro w Miejscu Piastowym  Dzień Modlitw o Trzeźwość Ojczyzny. Łączymy się w modlitwie przez Radio Maryja i telewizję „Trwam”. Rozpoczęcie pielgrzymki autokarowej na parkingu przy kościele o godz. 16.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 Msza Święta.
  6. Zbliża się sierpień – miesiąc trzeźwości. W przyszłą niedzielę w ramach nieszporów o godz. 15.30 – nabożeństwo przebłagalne za grzechy pijaństwa. Zapraszamy do uczestnictwa.
  7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 144 – 151 „b” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 151 „c” – 157 „a”.