XIV Niedziela zwykła - 03.07.2022 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc lipiec: „Za polskie rodziny, aby skutecznie walczyły z zalewem demoralizacji”. Składka na Seminarium Duchowne.
  2.  „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe, a w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Dominika – P. Stanisław Chmiel
    11.15 różę Św. Krzysztofa – P. Zygmunt Czarnota
  3. Przypominamy, że w okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będzie także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: w środa i  czwartek po Mszy porannej; w piątek po Mszy wieczornej.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 Msza Święta.
  5. Fundacja budująca Centrum da Osób Uzależnionych składa podziękowanie za wsparcie dzieła  w kwocie 6 300 zł – „Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom”.
  6. Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Szczegóły na plakatach i stronach internetowych.
  7. Bezpłatne komputerowe badania wzroku na parkingu przy sklepie GS w piątek w godz. 11.00-12.00.
  8. W tym tygodniu dobył się pogrzeb: śp. Władysława Nazimek. Modlimy się o zbawienie Jej duszy. Wieczny odpoczynek…
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 111 – 121 „c”, za posprzątanie kościoła, placu oraz za ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 122 – 131.