VI Niedziela zwykła - 13.02.2022 r.

1. Dzsiaj dodatkowa Msza Świeta dla dzieci o godz. 13.00
  2. Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Krzysztofa – P. Zygmunt Czarnota
    11.15 różę Św. Dominika  -  P. Stanisław Chmiel
  3. Rozpoczęliśmy ferie; Msze Święte tylko rano o godz. 6.30, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będą także i wieczorem o godz. 17.00.
  4. Kancelaria czynna w czasie ferii: we wtorek po Mszy porannej i w piątek po Mszy wieczornej.
  5. Jutro święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Modlimy się o powrót do chrześcijańskich korzeni, naszego kontynentu oraz o pokój na Ukrainie.
  6. W piątek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do 17.00. Później Eucharystia.
  7. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy na ten miesiąc dzieci i katecheza dla rodziców i chrzestnych, w piątek po Mszy Świętej.
  8. Składka w przyszłą niedzielę — inwestycyjna na remont kościoła.
  9. Caritas Diecezji rzeszowskiej zwraca się z prośbą, aby 1 procent z podatku przekazać na dzieła charytatywne Kościoła. Caritas wspiera skomplikowane operacje, pomaga w rehabilitacji, zakupie sprzętu, prowadzi 14 specjalistycznych placówek, udziela pomocy poszkodowanym. Ulotki są na stoliku pod chórem.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Obszarów Kielnarowskich z nr 159 „a” – 169, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Obszarów Kielnarowskich z nr 170 „a” – 181 „a”.
  11. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Felicja Gwizadała, śp. Krystyna Tereszkiewicz, śp. Adam Kuna, śp. Władysława Kaplita. Niech Pan przyjmie Ich do swego Królestwa. Wieczny odpoczynek…