VI Niedziela Wielkanocna - 22.05.2022 r.

1. Dziś na Mszy Świętej o godz. 11.00, dzieci z klasy III-ej po raz pierwszy w pełni będą uczestniczyć we Mszy Świętej, módlmy się w Ich intencji oraz polecajmy Ich rodziny.
  2. Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Jadwigi Śląskiej – P. Stanisława Kaplita
    11.15 różę MB Różańcowej – P. Bronisława Szyszka
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    wtorek – NMP Wspomożenia Wiernych
    czwartek- Św. Filipa Neri
    sobota – Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego
  4. Dzisiaj kolejne spotkanie grupy KSM-u dla osób dorosłych. Początek o godz. 18.30. Zapraszamy do salki parafialnej. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie w niedzielne wieczory.
  5. Dzieci, które dzisiaj po raz pierwszy w pełni uczestniczyły we Mszy Świętej, rozpoczynają „Biały tydzień”.
  6. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe — będziemy się modlić o błogosławieństwo i w pracy i o urodzaje. Szczególnie będziemy się modlić o pokój na Ukrainie.
  7. Przypominamy, że nabożeństwa majowe są codziennie o godz. 17.30.
  8. W tym tygodniu nowenny: w niedzielę na majówce do św. Jana Pawła II, a w poniedziałek do św. O. Pio — po Mszy porannej. W piątek, rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego na majówkach.
  9. Młodzież, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania, zapraszamy w czwartek po Mszy wieczornej na spotkanie w kościele.
  10. We czwartek Dzień Matki. Polecajmy wszystkie matki Bogu w modlitwie, prosząc dla nich o wszystkie potrzebne im łaski, a dla tych, które już Pan powołał do wspólnoty ze sobą w niebie, prośmy o Boże miłosierdzie.
  11. W piątek adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30, później majówka i Eucharystia.
  12. W przyszła niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy Świętej wieczornej.
  13. W sobotę nowenna do Matki Bożej Łaskawej na majówce.
  14. W najbliższą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Składka na diecezjalne radio „Via”.
  15. Grupa modlitewna „Gratia” zaprasza w najbliższą niedzielę na Mszą Świętą popołudniową i wieczór uwielbienia.
  16. W sobotę święcenia diakonatu w Niebylcu, modlimy się za przyjmujących święcenia.
  17. „Bóg zapłać” rodzinom dzieci, które dziś po raz pierwszy w pełni uczestniczyły we Mszy Świętej za posprzątanie kościoła, placu, wykoszenie traw, wymycie żyrandoli i kostki oraz ofiarowane kwiaty.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 67 - 83.
  18. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Janusz Tereszkiewicz, śp. Ludmiła Szlapa. Modlimy się o zbawienie Ich dusz. Wieczny odpoczynek…