V Niedziela zwykła - 06.02.2022 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne. Intencja na miesiąc luty: „Módlmy się za chorych, cierpiących, skrzywdzonych, aby znaleźli właściwą pomoc materialna i duchową”.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Bartłomieja – P. Józef Ziaja
    11.15 różę Św. Józefa Sebastiana Pelczara  -  P. Jan Jaworski
  3. W piątek wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorych. Msze Święte o godz. 6.30 , 9.00 i 17.00. Bardzo prosimy, aby umożliwić chorym obecność na Mszy Świętej o godz. 9.00, po Mszy nabożeństwo dla chorych. Nie będzie sakramentu namaszczenia, którego będziemy udzielać w czasie misji.
  4. W piątek o godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.00 Msza Święta.
  5. Serdecznie zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Łaskawej w sobotę o godz. 17.00.
  6. W przyszłą niedzielą dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  7. Dziękujemy wszystkim za demontaż szopki. Za ofiarną i liczna pomoc składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  8. „Bóg zapłać” rodzinom z Obszarów Kielnarowskich z nr 152 – 159, za posprzątanie kościoła, placu oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Obszarów Kielnarowskich z nr 159 „a” - 169.
  9. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Maria Kościółek, Michał Murias, Zbigniew Stochla. Niech Pan przyjmie Ich do swego Królestwa. Wieczny odpoczynek…