V Niedziela Wielkiego Postu - 03.04.2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela w tradycji chrześcijańskiej nosi nazwę „Niedzieli Czarnej”. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. U nas na zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na kwiecień: „O pokój na świecie, szczególnie na Ukrainie ”.
  2. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta o godz.13.00. Zapraszamy dzisiaj rodziny na Gorzkie Żale. Składka na nabożeństwie, na kwiaty do Bożego Grobu.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Andrzeja Boboli – P. Maria Jaworska
    11.15 różę Narodzenia NMP -  P. Stanisława Oczoś
  4. W tym tygodniu wypada I-y czwartek miesiąca. Po Mszy wieczornej – „Godzina Święta”.
  5. Droga Krzyżowa w piątek po Mszach Świętych – rano i wieczorem.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w piątek, od godz. 16.00. O godz. 17.00 Msza Święta i Droga Krzyżowa.
  7. Serdecznie zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej w sobotę o godz. 17.00.
  8. W sobotę od godz. 20.00 spotkanie biblijno — adoracyjne dla młodzieży i nie tylko, pogłębiające naszą wiarę. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  9. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Uroczyste poświęcenie palm na Mszy o godz. 9.15. Gorzkie Żale o godz. 15.30. Składka na nabożeństwie na kwiaty do Bożego Grobu.
  10. Zbliżamy się do Świąt Wielkanocnych. Nie będzie organizowanej spowiedzi zbiorowej. W sobotę zapraszamy mieszkańców: Ukraina, Pole, Księże Budy, Rzym, Grabówka, Debrza, Niedybrza, Kozia Góra, Zaganianka. Spowiedź od 16.30 i pół godziny po Mszy Świętej. Prosimy nie odwlekać spowiedzi na ostatnie dni.
  11. Ze względu na spowiedź, kancelaria w przyszłym tygodniu nie będzie czynna. Zapisy dzieci do chrztu na święta i katecheza dla rodziców i chrzestnych we czwartek po Mszy wieczornej.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 11 „c” – 13 „c”, za posprzątanie kościoła, placu oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 11 „d”  – 17.
  13. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Marek Wróbel. Modlimy się o zbawienie Jego duszy. Wieczny odpoczynek…