IV Niedziela zwykła -30.01.2022 r.

1. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Kazimierza – P. Władysław Cwynar
    11.15 różę Św. Michała Archanioła  -  P. Tadeusz Majewski
  2. W środę – 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego zwane w polskiej tradycji Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godz. 7.15, 9.15 i 17.00. Poświęcenie gromnic na wszystkich Mszach Świętych, prosimy przynieść świece.  Jest to dzień modlitw w intencji osób konsekrowanych. Modlimy się za Zakonników i Zakonnice, szczególnie za pochodzących z naszej parafii oraz za Siostry Felicjanki tutaj pracujące.
    Składka przeznaczona na klasztory kontemplacyjne w diecezji.
  3. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę Świętą w święto Ofiarowania, podczas której odnowią przymierze chrztu.
  4. We czwartek poświęcenie jabłek, z okazji Św. Błażeja, patrona chorób gardła, na każdej Mszy Świętej. Po Mszy wieczornej – „Godzina Święta”.
  5. W piątek po Mszy porannej odwiedzimy chorych. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 i okazja do spowiedzi. O 17.00  nabożeństwo pierwszopiątkowe, Msza Święta i zmiana biletów straży honorowej NSPJ.
  6. W sobotę wspominamy Św. Agatę. Na wszystkich Mszach poświęcenie soli i chleba.
  7. Serdecznie zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Łaskawej w sobotę o godz. 17.00, szczególnie rodziny oczekujące potomstwa oraz pragnące posiadać dzieci.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Obszarów Kielnarowskich z nr 139 – 151, za posprzątanie kościoła, placu, posypanie piaskiem przejść oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Obszarów Kielnarowskich z nr 152 - 159.