IV Niedziela Wielkiego Postu - 27.03.2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela nosi nazwę „Laetare”, to znaczy radości. Dzisiaj o godz. 15.30 Gorzkie Żale i adoracja krzyża dla dzieci. Składka dzisiejsza na ogrzewane kościoła za sezon zimowy.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę MB Wniebowziętej – P. Maria Pietras
    11.15 różę Św. O. Pio -  P. Magdalena Domagalska
  3. Droga Krzyżowa w piątek po Mszach Świętych (porannej i wieczornej).
  4. W I-y piątek odwiedzimy chorych, po Mszy porannej i Drodze Krzyżowej.
  5. W piątek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o godz. 17.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe, później Eucharystia, Droga Krzyżowa i zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ.
  6. Serdecznie zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Łaskawej w sobotę o godz. 17.00, szczególnie rodziny oczekujące potomstwa oraz pragnące posiadać dzieci.
  7. Przyszła  niedziela w liturgii Kościoła jest określana jako „Niedziela czarna” — zasłaniamy krzyże i wizerunki Chrystusa na znak wkraczania w czas coraz intensywniejszej pokuty.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00, Gorzkie Żale o godz. 15.30, składka na nabożeństwie na kwiaty do Bożego  Grobu.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania — za renowację i ozłocenie monstrancji. Jest to dar z okazji 25-lecia koronacji.
  10. „Bóg zapłać” rodzicom młodzieży przystępujących do bierzmowania za posprzątanie kościoła i placu. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 11 „c”  – 13”c”.