III Niedziela zwykła - 23.01.2022 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego, której celem jest uświadomienie roli Pisma Świętego i zachęta do jego czytania.
  2. Zespół „Gratia” zaprasza dzisiaj na Mszę Świętą o godz. 16.00 i wieczór uwielbienia.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Monika – P. Emilia Murias
    11.15 różę Św. Jan Bosko  -  P. Anna Kąkol
  4. We wtorek obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, które kończy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie opłatkowe dla Akcji Katolickiej, Caritas, Koła Przyjaciół Radia Maryja i Via.
  6. W piątek w liturgii wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, imieniny ks. Wójcika, któremu życzymy obfitych łask Bożych w kapłańskiej posłudze i opieki Pani łaskawej.
  7. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Msza Święta.
  8. Zakończylismy spotkania kolędowe z parafianami, zarówno te w kościele, jak i w rodzinach. Dziękujemy wszystkim, którzy opowiedzieli na nasze zaproszenie i tym, którzy zaprosili nas do domów. Witamy wszystkich nowych parafian, którzy zamieszkali na terenie naszej parafii. Dar wspólnej modlitwy i radość spokania w parafialnej świątyni, niech będą umocnieniem więzi we wspólnocie parafialnej, która tworzymy.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 756 – 784, za posprzątanie kościoła, placu, odśnieżenie terenu oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Obszarów Kielnarowskich z nr 139 – 151.
  10. W tym tygodniu odbył się pogrzeb: śp. Beata Polak. Niech Pan przyjmie Ją do swego Królestwa. Wieczny odpoczynek…