II Niedziela zwykła - 16.01.2022 r.

1. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę MB Częstochowskiej – P. Marta Lampart
    11.15 różę Św. Barbara  -  P. Krystyna Dzierżak
  3. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Zobaczyliśmy jego gwiazdę na wschodzie i przyszliśmy oddać mu pokłon”. Naszą modlitwą w ciągu tego tygodnia upraszamy dar jedności dla wyznawców Chrystusa.
  4. W środę uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona diecezji. Mszę Świętą o godz. 18.00 w Katedrze rzeszowskiej  sprawował będzie w intencji wszystkich diecezjan — bp Jan Wątroba.
  5. W piątek obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Niech w naszych codziennych relacjach nie zabraknie ludzkiej życzliwości dla ludzi w podeszłym wieku. Niech wyrazem naszej wdzięczności stanie się także serdeczna modlitwa w ich intencji.
  6. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Msza Święta.
  7. W sobotę rano nowenna do Św. Jana Pawła II, a wieczorem do MB Łaskawej.
  8. Przyszła niedziela jest obchodzona w Kościele powszechnym jako Niedziela Słowa Bożego.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 745 – 755 „e”, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 756 – 784.
  10. W tym tygodniu odbył się pogrzeb — śp. Czesława Ziaja. Modlimy się o zbawienie Jej duszy. Wieczny odpoczynek …