II Niedziela Wielkiego Postu - 13.03.2022 r.

1. Dziś w drugą niedzielę Wielkiego Postu, zwaną też „Niedzielą — Ad Gentes”, obchodzony jest Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Ministranci zbierają ofiary do puszek jako pomoc dla polskich misjonarzy.
  2. Dzisiaj o godz. 15.30 Gorzkie Żale, adoracja krzyża  dla ojców i mężczyzn, a w przyszłą niedzielę dla młodzieży.
  3. Caritas rozprowadza od dzisiaj — baranki i paschałki. Dochód przeznaczony na wsparcie najuboższych.
  4. Dziś przypada kolejna rocznica wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. Módlmy się za następcę Świętego Piotra, aby dla wszystkich był znakiem miłości Boga i wiernie prowadził Owczarnię Chrystusa na spotkanie z Najlepszym Pasterzem.
  5. Dzisiaj u nas dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  6. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz
    11.15 różę Św. Rity  -  P. Krystyna Lampart
  7. Droga Krzyżowa w piątek po Mszach Świętych – rano i wieczorem.
  8. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Eucharystia i Droga Krzyżowa.
  9. Zespół „Gratia” zaprasza na dodatkową Drogę Krzyżowa w piątek o godz. 20.00.
  10. W sobotę uroczystość Świętego Józefa. Jest to dzień modlitw za Kościół, Rodziny, robotników i rzemieślników, za ojców i mężów.
  11. W tym roku, jak ogłaszaliśmy wcześniej, nie będzie rekolekcji, bo będą misje w maju. Zapraszamy młodzież na kolejne 4 soboty Wielkiego Postu (tj. 19.03, 26.03, 2.04, 9.04), rozpoczynając w tym tygodniu na godz. 20.00 na spotkania, które będzie się składać: z konferencji biblijnej, adoracji Najświętszego Sakramentu oraz modlitwy brewiarzowej.
  12. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza dla rodziców i chrzestnych we czwartek po Mszy Świętej wieczornej. Składka w przyszłą niedzielę inwestycyjna na remont kościoła.
  13. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 16.00 kandydaci do bierzmowania otrzymają krzyże.
  14. „Gość Niedzielny” wydał numer specjalny o Św. O. Pio w cenie 10 zł. Zachęcamy do zakupu.
  15. „Bóg zapłać” rodzinom z Obszarów Kielnarowskich z nr 212 – 220, za posprzątanie kościoła, placu oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 1  – 11 „b”.