XXVII Niedziela zwykła - 03.10.2021 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Intencja różańcowa: „Aby rodziny przez wspólny różaniec, wspierały misjonarzy”. Składka przeznaczona na cele diecezjalne.
  1. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Dominika   – P. Stanisław Chmiel
    11.15 różę Św. J.S. Pelczara  – P. Jan Jaworski
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy o godz. 17.00, w piątek o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 15.30. Niech nie ustanie nasza gorliwość, aby trwać z Maryją na modlitwie różańcowej.
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    poniedziałek – Św. Franciszka z Asyżu
    wtorek – Św. S. Faustyny
    czwartek —  Matki Bożej Różańcowej
  4. Kandydaci do bierzmowani otrzymają różańce i modlitewniki w środę na Mszy Świętej wieczornej.
  5. W tym tygodniu wypada I-y czwartek miesiąca. Modlimy się na różańcu za powołanych i o nowe powołania.
  6. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza Święta.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać kolejny XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. W związku z tym, jak co roku, ofiarami do puszek wspieramy Fundację Dzieła III Tysiąclecia, która prowadzi fundusz stypendialny dla zdolnej, a biednej młodzieży. Prosimy serdecznie o wsparcie tych wartościowych i młodych ludzi.
  8. U nas w przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta z udziałem dzieci o godz.13.00.
  9. W zakrystii można nabyć kalendarze rolnicze w cenie 20 zł.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 413 „a” — 439, za posprzątanie kościoła i placu. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 440 – 451. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.
  11. W tym tygodniu odbyły się pogrzeb śp. Józef Kusz, śp. Maria Pyziak. Modlimy się o zbawienie Ich dusz. Wieczny odpoczynek…