XXVI Niedziela zwykła - 26.09.2021 r.

1. Kościół obchodzi dziś Dzień Migranta. Także dzisiaj, ogólnopolskie liczenie wiernych.
  2. U nas — dzisiaj dodatkowa Msza Święta ślubna o 17.00 oraz wieczór uwielbienia  o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  1. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Michała Archanioła   – P. Tadeusz Majewski
    11.15 różę Św. Bartłomieja  – P. Józef Ziaja
  2. We wtorek coroczna akcja „Iskra Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. Zachęcamy do odmówienia Koronki przy kapliczkach, czy krzyżach.
  3. W środę obchodzimy święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. Zapraszamy na spotkania naszego parafialnego chóru we czwartki po Mszy Świętej wieczornej. Prowadzą go P. Tomasz Kotarba i nasz organista – P. Michał Bielecki.
  5. W piątek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zapraszamy starszych, młodzież oraz wszystkie dzieci, które za udział w różańcu będą otrzymywały naklejki. Zachęcamy do wspólnego rozważania tajemnic różańcowych w kościele i w rodzinach.
  6. Od piątku Msze Święte o godz. 17.00, a po nich Nabożeństwo Różańcowe, tylko w piątki nabożeństwo różańcowe na zakończenie adoracji; a w niedzielę o 15.30, a po nich Msza Święta.
  7. W I-y piątek miesiąca odwiedzimy chorych, po Mszy porannej. Od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi. O godz. 17.00 nabożeństwo październikowe i Msza Święta; po niej zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ.
  8. W I-ą sobotę miesiąca zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej. Szczególnie kierujemy zaproszenie do  rodzin spodziewających się dziecka oraz pragnących tę łaskę wyprosić. Na Mszy Świętej o godz. 17.00 dzieci przygotowujące się do Pierwszego Pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej otrzymają różańce. Po Mszy spotkanie dla rodziców.
  9. Korzystajmy przez cały tydzień z Sakramentu Pokuty, aby wynagradzać Panu Jezusowi w I-y piątek i I-ą sobotę  za grzechy parafii i świata.
  10. W przyszłą niedzielę składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. U nas zmiana tajemnic różańcowych. Odpust w Zabratówce; Ks. Proboszcz i parafianie serdecznie zapraszają.
  11. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się Rzeszowska Procesja Różańcowa. Rozpoczęcie o godz. 15.00 na placu Śreniawitów.
  12. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 395- 411, za posprzątanie kościoła i placu. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 413 „a” – 439. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.
  13. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Alfredy Lampart. Modlimy się o zbawienie Jej duszy. Wieczny odpoczynek…