XXV Niedziela zwykła - 19.09.2021 r.

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się, aby wszystkie media służyły prawdzie i miłości oraz o wolność słowa dla mediów katolickich. Z tej okazji zbieramy dzisiaj ofiary do puszek dla diecezjalnego radia „Via”. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Jana Bosko   – P. Anna Kąkol
    11.15 różę Św. Moniki – P. Emilia Murias
  3. Pielgrzymka kapłanów wyświęconych w Przemyślu w 1986 r. przybędzie do naszego sanktuarium w poniedziałek. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 11.00.
  4. We wtorek świętego Mateusza Ewangelisty. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas we wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 w salce w Domu Parafialnym.
  5. Liturgiczne przyjęcie kandydatów do bierzmowania w środę na Mszy wieczornej. Po Nabożeństwie spotkanie z rodzicami.
  6. We czwartek wspomnienie Św. O. Pio. W DPS-ie uroczysta Msza Święta o godz. 11.00. W kościele o godz. 18.00.
  7. W naszej parafii od kilkunastu lat modli się grupa Św. O. Pio. Serdecznie zapraszamy młodych i starszych do włączenia się w tę wspólnotę. Uroczyste przyjęcie w czwartek na Mszy Świętej wieczornej.
  8. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 18.00 Msza Święta. Od 16.20 modli się grupa Św. O.Pio.
  9. W sobotę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej.
  10. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Dzień Migranta. Na Mszę o godz. 11.15 przybędzie pielgrzymka piesza z Rzeszów – Św. J.S. Pelczara. Prosimy zostawić miejsca w głównej nawie.
  11. W przyszłą niedzielę tradycyjne liczenie  wiernych. U nas dodatkowa Msza Święta ślubna o godz. 17.00.
  12. Zespół „Gratia” zaprasza na modlitwę uwielbienia w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 (nie będzie Mszy Świętej).
  13. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 385 „e”- 392 „c”, za posprzątanie kościoła i placu. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 395 – 411. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.