XXIX Niedziela zwykła - 17.10.2021 r.

1. Składka dzisiejsza inwestycyjna na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Józefa   – P. Edward Kawalec
    11.15 różę Św. Franciszka  – P. Józef Kwiatkowski
  3. Jutro przypada świętego Łukasza. Jest to dzień modlitwy za pracowników służby zdrowa oraz w intencji chorych. Niech w tym dniu zabrzmi w naszych sercach zwykłe słowo „dziękuję” za wszelkie utrudzenie i zaangażowanie środowiska medycznego w niesieniu pomocy osobom chorym i wyraźmy to w modlitwie.
  4. We wtorek nowenna do świętych patronów diecezji.
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
  6. W piątek wspomnienie Św. Jana Pawła II. Święto patronalne SP Nr 2. Zapraszamy na wieczorna Mszę Świętą i nabożeństwo różańcowe.
  7. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe, a później Msza Święta.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Misyjny. Składka na potrzeby misji.
  9. Zespół „Gratia” zaprasza w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 16.00 i późniejsze dziękczynienie po Eucharystii.
  10. W środę wspomnienie św. Jana z Kęt odpust w Błędowej Tyczyńskiej o godz. 17.00. Ks. Proboszcz i Parafianie serdecznie zapraszają.
  11. Wspólnoty Działa Intronizacji NSPJ zapraszają w piątek do klasztoru w Borku Starym. Spotkanie od godz. 15.00 do Apelu Jasnogórskiego.
  12. Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna przypomina, że w obiektach zamkniętych obowiązuje nadal noszenie maseczek. Dotyczy to również kościołów.
  1. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 453 — 504, za posprzątanie kościoła i placu. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 505 – 519 „c”.
  2. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Zofia Ciura, śp. Zdzisław Bukała, śp. Sylwia Kryla. Modlimy się o zbawienie Ich dusz. Wieczny odpoczynek…