XVII Niedziela zwykła - 25.07.2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z poszkodowanymi przez powodzie i nawałnice w Polsce i Europie. Ofiarami do puszek możemy wesprzeć poszkodowanych.
  2. W naszej parafii gościmy P. redaktora Jaromira Kwiatkowskiego, który przybliża nam postać bł. Józefa Kowalskiego. Po Mszach Świętych możliwość nabycia książki.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Narodzenia NMP – P. Stanisława Oczoś
    11.15 różę Św. Kingi – P. Krystyna Grządziel
  4. W liturgii Kościoła będziemy w tym tygodniu obchodzić wspomnienia
    poniedziałek – Św. Joachima i Anny
    czwartek — Św. Marty
    sobota – Św. Ignacy Loyola
  5. Jutro w Miejscu Piastowym  Dzień Modlitw o Trzeźwość Ojczyzny. Łączymy się w modlitwie przez Radio Maryja. Rozpoczęcie pielgrzymki autokarowej na parkingu przy kościele o godz. 16.00.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 Msza Święta.
  7. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne.
  8. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 323-335 „a”, za posprzątanie kościoła, placu, oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 336 – 341 „a”.