XV Niedziela zwykła - 11.07.2021 r.

1. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Wniebowziętej – P. Maria Pietras
    11.15 różę Św. Małgorzaty od NSPJ – P. Małgorzata Tereszkiewicz
  2. Przypominamy, że w okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będą także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: środa i  czwartek po Mszy porannej. W piątek  po Mszy wieczornej.
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    poniedziałek – Św. Brunona z Kwerfurtu
    wtorek- św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników
    czwartek – św. Bonawentury
    piątek – Matki Bożej z góry Karmel
  4. Pojutrze dzień modlitwy za papieża Franciszka i Ojczyznę.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 Msza Święta.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się XXII Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów, a ministranci będą zbierać ofiary do puszek — na środki transportu dla misjonarzy.
  7. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy wieczornej. Składka inwestycyjna – na remont kościoła.
  8. W ostatni poniedziałek lipca tj. 26.07 w Miejscu Piastowym  XVI Dzień Modlitw o Trzeźwość Ojczyzny. Udamy się tam z pielgrzymką autokarową z parafii. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 16.00. Prosimy zapisywać się na listę w zakrystii. Do ubezpieczenia proszę podać Pesel.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 301-308 „d”, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 309 – 321.