XIV Niedziela zwykła - 04.07.2021 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc lipiec: „O rozwój duchowy parafii”. Składka na Seminarium Duchowne.
  2. Caritas diecezji rzeszowskiej rozprowadza cegiełki, jako wsparcie wypoczynku wakacyjnego dzieci. Zachęcamy do ofiarności.
  3. Zespół „Gratia” zaprasza dzisiaj na wieczorną Mszę Świętą i wspólne dziękczynienie śpiewem.
  4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Nieustającej Pomocy – P. Lucyna Szpunar
    11.15 różę Św. Rity – P. Krystyna Lampart
  5. W okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będą także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: w środę i czwartek po Mszy porannej, piątek po Mszy wieczornej.
  6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    wtorek – Bł. Mari Teresy Ledóchowskiej
    czwartek- Św. Jana z Dukli
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 — Msza Święta.
  8. Wyjazd pielgrzymów w sobotę z parkingu pod „Alfredem” o godz. 7.20, następnie autobus weźmie pielgrzymów spod młyna i parkingu koło kościoła. Prosimy o uzupełnienie PESEL i adresów. Chętni mogą się zapisywać jeszcze do wtorku.
  9. Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Szczegóły na diecezjalnej stronie internetowej.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 288-300, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 301 – 308 „d”.
  11. W tym tygodniu dobyły się pogrzeby: śp. Adam Jaworski śp. Aniela Rogosz. Modlimy się o zbawienie ich dusz. Wieczny odpoczynek…