XIII Niedziela zwykła - 27.06.2021 r.

 1. Dzisiaj po wszystkich Mszach Świętych zbiórka do puszek na poszkodowanych przez pożar w Nowej Białej koło Nowego Targu.
 2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
   9.15 różę NSPJ – P. Anna Szydełko
  11.15 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz
 3. Kancelaria czynna w czasie wakacji w środę i czwartek po Mszy porannej,
  a w piątek po wieczornej.
 4. We wtorek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7.15, 9.15 i 18.00. Składka na Stolicę Apostolską tzw. „Świętopietrze”.
 5. We czwartek rozpoczyna się miesiąc lipiec, który w tradycji Kościoła poświęcony jest czci Krwi Pana Jezusa. Zachęcamy do modlitwy słowami litanii, podczas indywidualnych modlitw. 
 6. We czwartek po Mszy Świętej wieczornej – adoracja Najświętszego Sakramentu tzw. „Godzina Święta”. Modlimy się za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 7. W I-y piątek po Mszy porannej odwiedzimy chorych. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu  i spowiedź.  O godz. 18.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza Święta. Później wymiana „bilecików” Straży Honorowej NSPJ.
 8. W I-ą sobotę procesja z kopią Obrazu Matki Bożej Łaskawej i zawierzenie poszczególnych stanów. Zapraszamy małżeństwa pragnące posiadać dzieci i te, które oczekują na potomstwo. Zapraszamy także — dzieci ze szkoły podstawowej nr 1 z klasy III i VIII – które w przyszłym roku przyjmą sakramenty bierzmowania i Eucharystii.
 9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Caritas diecezjalny będzie rozprowadzał cegiełki na kolonie wakacyjne dla dzieci.
 10. W najbliższą niedzielę nasz zespół „Gratia” zaprasza na Mszę Świętą popołudniowa, a później na dziękczynne wysławianie Boga.
 11. W dniach 1 i 2 lipca 2020 r. odbędzie się duchowa Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę. Organizatorzy zapraszają do duchowej łączności za pośrednictwem Telewizji TRWAM.
 12. Rozpoczęły się wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń, gdzie w każdą niedzielę czeka na nas Chrystus. Pamiętajmy, że  wakacje nie są czasem wolnym od Boga i Jego przykazań.
 13. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 282-286, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 288 – 300.