XII Niedziela zwykła - 20.06.2021 r.

1. Dzisiaj nabożeństwo ku czci NSPJ o godz. 15.30, w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej. Składka dzisiejsza inwestycyjna na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Bł. Jerzego Popiełuszki – P. Stanisław Tereszkiewicz
    11.15 różę Jezusa Miłosiernego – P. Hanna Kmiotek
  3. Od przyszłej niedzieli nie będzie już Mszy Świętej w niedziele o godz. 13.00! Pozostałe terminy bez zmian. Kancelaria czynna we wtorek po Mszy porannej a w środę po wieczornej.
  4. We wtorek nowenna do Św. Jana Pawła II, a w środę do Św. O. Pio po Mszy rannej.
  5. We czwartek uroczystość narodzin Św. Jana Chrzciciela.
  6. Spowiedź na zakończenie roku w czwartek od godz. 17.15. Bardzo prosimy, aby młodzież i dzieci skorzystały z tej możliwości, aby z czystym sercem dziękowali za przeżyty rok szkolny i prosiły o szczęśliwe wakacje.
  7. Zakończenie roku szkolnego w piątek — uroczystą Mszą Świętą o godz. 8.00. Nie będzie w tym dniu Mszy Świętej o godz. 6.30.
  8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe, później Msza Święta.
  9. Rozpoczęły się zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można to uczynić w zakrystii. Zapraszamy do wybrania się na pielgrzymi szlak.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 277-281 „a”, za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 282 – 286 „b”.