XI Niedziela zwykła – 13.06.2021 r.

1. Dzisiaj ofiarami do puszek możemy wesprzeć remont domu rekolekcyjnego KSM-u w Przybyszówce.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Franciszka – P. Józef Kwiatkowski
    11.15 różę Św. Józefa – P. Edward Kawalec
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ, po Mszy Świętej wieczornej. Tylko w piątek o godz. 18.00. W niedzielę o 15.30.
  4. Od najbliższej niedzieli jest zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy Świętej.
  5. Akcję Katolicką i Caritas zapraszamy na spotkanie do kościoła we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe, później Msza Święta.
  7. W sobotę po Mszy porannej nowenna do świętych patronów diecezji.
  8. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza w czwartek po Mszy wieczornej. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  9. Kolejny rok trwają prace remontowe w naszej świątyni. W tym roku rozpoczęliśmy we wnętrzu, co było uciążliwe. Po skuciu tynków nastąpiła wymiana ubytków, odgrzybianie, a następnie położenie nowych tynków, tzw. „oddychających”. Doszło wymiana rur ogrzewania od strony północnej i instalacja ciepłej wody w drugiej zakrystii. Wymieniono instalację elektryczne i część akustycznej. Remont jest możliwy dzięki pomocy instytucji państwowych, o którą zabiegamy oraz hojności wielu osób, za którą pragniemy podziękować. Zaplanowane prace na ten rok zostały wykonane. Zapłacimy dopiero przy końcu roku. Równocześnie trwają badania i projekty inżynierskie związane  z pęknięciami ścian w najstarszej części świątyni, murów zewnętrznych. Jeszcze raz składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.
  10. W przyszłą niedzielę marsz dla życia i rodziny. Rozpoczęcie w kościele św. Jadwigi w Rzeszowie o godz. 15.00. Szczegóły na plakatach.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 255- 276 i 785, za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 277 – 281 „a”.