Wniebowzięcie NMP - 15.08.2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcenie kwiatów i ziół na każdej Mszy Świętej. Składka inwestycyjna na cele parafialne – na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Łaskawej – P. Sylwia Rękas
    11.15 różę MB Bolesnej – P. Aleksandra Fuglewicz
  3. W tym tygodniu Msze Święte rano. W  piątek i sobotę także i wieczorem. Kancelaria czynna, jak w czasie wakacji.
  4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy
    wtorek – Św. Jacka
    piątek – św. Bernarda, doktora Kościoła
    sobota – Św. Piusa X, papieża
  5. W czwartek nowenna do świętych patronów diecezji, w niedzielę po Mszy porannej do Św. Jana Pawła.
  6. W piątek od godz. 17.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu, później Msza Święta.
  7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 347 „c”- 350 „a”, za posprzątanie kościoła, placu, oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 351 – 356 „b”.