VI Niedziela Wielkanocna - 09.05.2021 r.

1. Dziś kolejny dzień naszego odpustu parafialnego.
  2. „Bóg zapłać” wszystkim parafianom za czynne włączenie się w przeżywanie odpustu oraz godne przyjęcie Księdza Biskupa. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, Caritasowi, Akcji Katolickiej, młodzieży z KSM-u oraz Panom Kościelnemu i Organiście. Firmie Chmielnik Zdrój” za pomoc.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Moniki – P. Emilia Murias
    11.15 różę Św. Jana Bosko -  P. Anna Kąkol
  4. Trwają nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej. Zachęcamy do codziennego omawiania litanii w domu, lub przy kapliczkach z zachowaniem obowiązujących przepisów.
  5. Kancelaria czynna we wtorek po Mszy porannej i w środę po wieczornej.
  6. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe. Modlimy się o urodzaje i błogosławieństwo w pracy.
  7. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie koła Przyjaciół Radia Maryja i Via w kościele.
  8. We czwartek 104-a rocznica Objawień Fatimskich i 40 rocznica zamachu na Jana Pawła II.  W tym dniu modlimy się w intencji Ojca Świętego Franciszka i naszej Ojczyzny.
  9. W piątek świętego Macieja apostoła. O godz. 17.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu i o godz. 18.00 nabożeństwo majowe oraz Eucharystia. Rozpoczynamy w tym dniu nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, na majówkach.
  10. Spotkanie młodzieży, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania w piątek po Mszy Świętej wieczornej w kościele.
  11. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, u nas chrzty. Zapisy i katecheza dla rodziców i chrzestnych we czwartek po Mszy wieczornej. Składka — inwestycyjna na remont kościoła.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr  219 – 226 „b” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 227 - 235.