V Niedziela zwykła - 07.02.2021 r.

1. Dziękujemy wszystkich za modlitwę i słowa wsparcia oraz zrozumienia podczas choroby i kwarantanny. Jeden z księży przebywa nadal w szpitalu – polecajmy Go w modlitwie. Pozostali kapłani wkrótce wrócą do swoich obowiązków.
  2. Ze  względu na chorobę księży, Msze Święte dzisiaj i w następną niedzielę o godz. 7.15, 9.15, 11.15 i 16.00; a w tygodniu tylko wieczorem o godz. 17.00. Nieszpory, bez zmian. Kancelaria czynna we wtorek po Mszy Świętej.
  3. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne. Intencja na miesiąc luty: „Módlmy się za chorych, cierpiących, skrzywdzonych, aby znaleźli właściwą pomoc materialna i duchową”.
  4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz
    11.15 różę NSPJ  -  P. Anna Szydełko
  5. We czwartek wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorych. W naszej parafii Dzień Chorego będziemy obchodzić w ramach rekolekcji – jak pozwolą przepisy sanitarne.
  6. W piątek o godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.00 Msza Święta.
  7. W przyszłą niedzielę święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Modlimy się o powrót do chrześcijańskich korzeni, naszego kontynentu. Rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Trzeźwość naszego narodu.
  8. W przyszłą niedzielą ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć rodzinę pogorzelców z Zaganianki.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 87 – 94, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę od 7.30 prosimy rodziny z Chmielnika z nr  95 – 102.
  10. W tym tygodniu odbył się pogrzeb: śp. Maria Kopka. Niech Pan przyjmie Ją do swego Królestwa. Wieczny odpoczynek…