V Niedziela Wielkiego Postu - 21.03.2021 r.

 1. Dzisiejsza niedziela w tradycji chrześcijańskiej nosi nazwę „Niedzieli Czarnej”. Składka inwestycyjna na remont Kościoła.
 2. Przeżywamy rekolekcje wielkopostne. Zachęcamy do licznego udziału, a w naszych modlitwach pamiętajmy o Księdzu Rekolekcjoniście. Zapraszamy dzisiaj rodziny na Gorzkie Żale. Składka na kwiaty do Bożego Grobu.
 3. W poniedziałek o godz. 8.00 Msza Święta na zakończenie rekolekcji. Nie będzie Mszy o godz. 6.30. O godz. 17.00 Msza Święta na zakończenie rekolekcji. Każdy, kto uczestniczył w rekolekcjach na ich zakończenie może uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.
 4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
   9.15 różę MB Wspomożenia Wiernych – P. Alicja Szczepanik
  11.15 różę Św. Anny -  P. Helena Sitarz
 5. We czwartek uroczystość Zwiastowania NMP. Jest to Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji dziecka Poczętego. Na stoliku pod chorem znajdują się deklaracje, które uroczyście będziemy składać na Mszach Świętych w czwartek, zarówno porannej jak i wieczornej.
 6. Droga Krzyżowa w piątek po Mszach Świętych – rano i wieczorem.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w piątek, od godz. 16.00. O godz. 17.00 Msza Święta i Droga Krzyżowa.
 8. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Uroczyste poświęcenie palm na Mszy o godz. 9.15. Gorzkie Żale o godz. 15.30. Składka na kwiaty do Bożego Grobu.
 9. W przyszłą niedzielę zmiana czasu.
 10. Zbliżamy się do Świąt Wielkanocnych. Z racji pandemii nie będzie organizowanej spowiedzi zbiorowej. W piątek w czasie adoracji zapraszamy mieszkańców Ukraina, Pole, Księże Budy, Rzym, Grabówka, Debrza, Niedybrza. W sobotę spowiedź od 16.30 i pół godziny po Mszy Świętej wieczornej dla mieszkańców Kielnarowej. Prosimy nie odwlekać spowiedzi na ostatnie dni.
 11. Młodzież z KSM-u sprzedaje karki świąteczne. Są jeszcze do kupienia baranki wielkanocne i paschałki.
 12. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 156 – 160 „d”  za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr  160 „e” – 173.
 13. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stefania Mendoń. Modlimy się o zbawienie Jej duszy. Wieczny odpoczynek…